Tampereen Padelliiga – tulospalvelu

1.9.2019

Tampereen Padelliigan tulospalvelu / Jakso 3, 1.1.-29.2.2020 (päivitetty 4.1.2020)

Voitetusta ottelusta saa kolme pistettä, hävitystä ottelusta yhden pisteen ja pelaamatta jääneestä ottelusta nolla pistettä.

Ohjeet sarjataulukon lukemiseen:

o=pelatut ottelut, e=erät, p=pisteet

Tasapisteissä paremmuus ratkaistaan seuraavassa järjestyksessä: 1. keskinäinen ottelu 2. eräsuhde 3. arpa

 

Naiset

 

Lohko 1

  1. Nea Nieminen & Hannamari Laitinen
  2. Kati Myllymäki & Emmi Jalkanen
  3. Tytti Rajala & Tiina Nykänen
  4. Anja Joensuu & Sari Lautaniemi
  5. Jenni Perämäki & Tanja Aho

 

Lohko 2

  1. Noora Seilo & Leena Lehmusmäki
  2. Katja Silfverhuth & Jenni Saarinen
  3. Milla-Mari Kaunisto & Laura Tuuli
  4. Marja Jaronen & Niina Lax
  5. Satu Pasanen & Pirjo Laaksonen
  6. Niina Niemelä & Hanna Blomqvist

 

Lohko 3

  1. Camilla Rahkola & Eveliina Rosenström
  2. Heidi Katainen & Katariina Autio
  3. Ene Härkönen & Katariina Laaksosaari
  4. Heidi Hyysalo & Linda Asikainen
  5. Virva Antila & Reetta Aukee
  6. Sari Ojaranta & Eeva Kakko

 

Miehet

 

Lohko 1

  1. Antti Kovero & Saska Huttunen
  2. Eetu Rahkola & Pasi Puistola
  3. Lauri Antila & Roope Saarnio
  4. Marko Sällinen & Petri Luoma

 

Lohko 2

  1. Mikko Sarantola & Esa Virtanen
  2. Mikko Maanoja & Petteri Ilomäki
  3. Tuomas Sipinen & Eerik Pyykkönen
  4. Harri Vähäkuopus & Hans Koivu

 

Lohko 3

  1. Antti Tuomi & Sami Venäläinen
  2. Jussi Pohjaranta & Lassi Perämäki
  3. Ella Leivo & Saana Saarteinen
  4. Lassi Kettula & Riku Uurinmäki
  5. Timo Korhonen & Rasmus Niklas-Salminen

 

Lohko 4

  1. Tom Leskinen & Mika Kuisma
  2. Sami Mäkinen & Timo Mattila
  3. Tuomas Rajamäki & Timo Jokinen
  4. Olli-Pekka Rajala & Miikka Mäntykorpi
  5. Kari Laitinen & Ville Kaario

 

Lohko 5

  1. Niklas Manninen & Miika Suntinen
  2. Ville Hirvonen & Marko Lamu
  3. Markku Koskinen & Otso Tanskanen
  4. Petteri Jartti & Osmo Tuomisto
  5. Juhani Haake & Jami Latja

 

Lohko 6

  1. Lauri Pelkonen & Niko Ahola
  2. Toni Lehti & Juha Vuorinen
  3. Tommi Rauma & Akseli Pesonen
  4. Tuomas Sipinen & Nea Nieminen
  5. Pasi Partanen & Teppo Laitinen

 

Lohko 7

  1. Aki Nurminen & Tero Ilonen
  2. Tuukka Pöyry & Janne Kinnunen
  3. Saku Koskinen & Roope Ketola
  4. Jyri Mäkinen & Joonas Tammisto
  5. Matias Blomqvist & Janne Holopainen

Lohko 8

  1. Miikka Koskinen & Joni Järvinen
  2. Aki Nurminen & Kaappo Nurminen
  3. Tomi Leinonen & Sami Paavola
  4. Riku Vornanen & Jarkko Koskinen
  5. Pasi Partanen & Tiina Nykänen

Lohko 9

  1. Ilkka Kiiski & Sami Kelin
  2. Toni Lehti & Tanja Aho
  3. Teemu Ijäs & Tatu Jokisalo
  4. Manu Pirhonen & Aki Puolakka
  5. Ville Autio & Katariina Autio

Lohko 10

  1. Juhani Muurasniemi & Timo Miettinen
  2. Mikko Pihlanen & Timo Kuosmanen
  3. Jukka Nummi & Erik Mäki
  4. Marko Kuusisto & Juuso Järvelä
  5. Matti Pajunen & Joni Rautanen
  6. Timo Ståhl & Sampo Ståhl